zmechu

Administrator
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

zmechu last won the day on October 24

zmechu had the most liked content!

Community Reputation

80 Toster Poster

3 Followers

About zmechu

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. zmechu

  Teamspeak 5

  Już dziś, jako pierwsi mamy okazję zaprezentować jak (najprawdopodobniej) będzie wyglądał TS5. Nasz serwer jest oczywiście kompatybilny z nowym klientem Teamspeak 🙂
 2. Bijemy rekordy za rekordami! Niemalże wczoraj przekroczyliśmy próg 60 gości na serwerze, a już za chwilę czeka nas "LUCKY 777" - czyli 777 dni online naszego TS! Z tej okazji zapraszamy na pierwszy tego typu EVENT na naszym serwerze - "Jaka to melodia" Celem "Jaka to melodia" jest wspólna zabawa Zadaniem uczestnika jest odgadnięcie nazwy/tytułu utworu A jak zrobi to szybciej od innych, to otrzymuje 1 punkt Inni też mogą dostać 1 punkt. Pod warunkiem że są pierwsi 😉 Odgadniecie tytułu/nazwy następuje poprzez wysłanie odpowiedzi na chat kanału Eventu Dozwolone jest komentowanie, sugerowanie, podpowiadanie i naprowadzanie, ale i tak wygrywa ten kto jako pierwszy napisze na czacie 😄 Przeszkadzanie innym w zabawie (spamowanie, trollowanie itp) z pewnością nie spodoba się Administracji, a ona jest sroga w gniewie! Poprawność odpowiedzi ocenia Niezależna Komisja. Komisja ma prawo do interpretowania odpowiedzi uczestnika na jego korzyść w przypadku ewidentnych pomyłek (np. literówki) Miejsce Pierwsze: dożywotnio ranga VIP ranga Zwycięzca Eventu doładowanie telefonu o wartości 10zł do dowolnej sieci 7.777 piw (bezalkoholowych) które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Miejsce Drugie: doładowanie telefonu o wartości 5zł do dowolnej sieci 3.777 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Miejsce Trzecie: 1.777 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Dodatkowo: WSZYSCY uczestnicy za samo stawienie się na zabawę otrzymują 777 piw - tak, wystarczy wejść na kanał 🙂 Dodatkowo: WSZYSCY którzy wezmą udział w zabawie dostają 777 piw ekstra Możliwe, że pula nagród zostanie zwiększona! Utwory do odgadnięcia są łatwe, trudne, te które wszyscy znają - ale tytułów nie pamiętają 🙂 Kategorie muzyczne - "wieś tańczy i śpiewa, czyli od Shazzy do Black Sabbath" Już w najbliższą sobotę 14 września o 19.77, TS: ts.virtual-gaming.eu, sekcja PlayTime.
 3. Mała rzecz ale istotna. Do tej pory nasza strona TS-a używała średniowiecznych form, obecnie strony bez "zielonej kłódeczki" tracą rację bytu. Więc przygotowałem i zainstalowałem certyfikat SSL na naszej stronie i już wszystko będzie bezpieczne 🙂 Certyfikat ważny 90 dni, ale będzie się odnawiał automatyczne w razie potrzeby. Edit: przy okazji na sinusbocie też zrobiłem certyfikat, logowanie przez https://ts.virtual-gaming.eu:5003
 4. zmechu

  Powracam.

  Witamy :-)
 5. zmechu

  Poprawki

  ale to było wczoraj, dziś wprowadziłem zmiany :-) Sprawdź czy po zmianach działa OK :-) Wrzuciłem zadanie na trello, jakby coś.
 6. zmechu

  Poprawki

  Już powinno działać. @aookdoo @aookdoo12 sprawdź czy jest OK i napisz tutaj czy jest OK.
 7. zmechu

  Poprawki

  Jest tak jak Kapi pisze. Piwa zdobywa się za czas na naszym TS. Turbo tyczy się czasu, za który dostaje się wyższy ranking LEVEL (1..10, potem VIP). Każdy LVL jest po określonym czasie. Turbo powoduje, że "czas" liczony do rankingu płynie do 10x szybciej, czyli 1 dzień to jak 10 dni. Ale piwa dostaje się za 1 dzień :-) Ale i tak Boost jeszcze nie działa, muszę to poprawić :-)
 8. zmechu

  Cześć

  O, witamy nowego-starego gościa :}
 9. zmechu

  Kolor baneru

  A może mała/duża zmiana. Nasz adres domenowy jest dłuuuuuuugi i jak ktoś wcześniej zauważył byłoby chyba dobrze skrócić. Nasza skrótowa nazwa jaka jest wszyscy wiemy :-) ale na wszelki wypadek przypomnę: vge i virtual. Może te nazwy (albo któraś z nich) wyróżnić, a pełną domenową dać "przy okazji"? Aha, jak ktoś jeszcze nie ma to wpiszcie sobie w zakładki te skrócone nazwy. Bo one są ważne chyba przez 2 tygodnie, jak nikt ich nie używa to przepadają.
 10. zmechu

  Karaoke 31.03 20:30

  Dzięki @HybridDeath @KapiPapi @aookdoo12 @Dexoti za organizację! Tłumów co prawda nie było, ale półtorej godziny jakby nie było na Karaoke posiedzieliśmy :-) I tylko jeden warunek na przyszłość - kategorycznie żadnego hip-hopu! :-D
 11. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zapraszamy na jubileuszowe wydanie KARAOKE na naszym serwerze. Świętujemy 15 wydanie KARAOKE, 590 dni online naszego serwera: :Miejsce Pierwsze: dożywotnio ranga VIP ranga Zwycięzca Karaoke 50zł do wydania (MWZ 150zł) w sklepie w zmysłową damską bielizną ;-) (tylko dla pełnoletnich) doładowanie telefonu o wartości 5zł do dowolnej sieci 25.000 piw (bezalkoholowych) które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Miejsce Drugie: dożywotnio ranga VIP 25 zł wydania (MWZ 100zł) w sklepie w zmysłową damską bielizną (tylko dla pełnoletnich) 10.000 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Miejsce Trzecie: 5000 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Dodatkowo: WSZYSCY uczestnicy za samo stawienie się na zabawę otrzymują 500 piw - tak, wystarczy wejść na kanał :-) Dodatkowo: WSZYSCY którzy wezmą udział w zabawie dostają 1.000 piw Nasz serwer Teamspeak3: virtual (lub vge, lub po nazwie domenowej: ts.virtual-gaming.eu) Sekcja PlayTime Kanał Karaoke 31 marca godzina 20:30 Mistrzowie Ceremonii, czyli Jury, czyli Niezależna Komisja. czyli Prowadzący KapiPapi , głosy liczy dexoti oraz po raz pierwszy najprawdziwszy z prawdziwych DJ - HybridDeath Wszystkich chętnych zapraszamy zawczasu do zapoznania się z naszym regulaminem zabawy (kliknij [tutaj] albo [tutaj] ale [tu] już nie!), dotyczy to szczególnie rdzennych mieszkańców Tanzanii ( § 19), możliwości przekupstwa Niezależnej Komisji ( § 15) oraz śpiewu do Fugi c-moll Jana Sebastiana Bacha ( § 10))
 12. zmechu

  Nowiuteńki baner

  Mi się podoba, a nawet bardzo :-) Ale jako że lubię się czepiać, to się poprzyczepiam :-) tło rzeczywiście do wymiany na dużym rozmiarze może to i widać, ale na mniejszym bannerze napis "forum.virtual..." będzie zupełnie niewidoczny. i tak samo - konia z rzędem kto odczyta virtualgamingssg. czcionkę bym zmienił. Jest fajna, ale na bannerze może słabo wyglądać. "g" w "gaming" po zmniejszeniu będzie wyglądało jak "o" albo "s" "botów" wygląda jak "batow", "godzina" jak "gadzina" Tak wiec myślę że czcionka do zmiany. Banner powinien być widoczny i rozpoznawalny od razu a napisy czytelne, żeby nikt się nie wpatrywał i zastanawiał co tam jest napisane. Po zmniejszeniu bannera do 50% sporo traci się na jakości obrazka. Ale myślę ze pomysł fajny i liczę na inne rozwiązania :-)
 13. Zapraszamy na jubileuszowe wydanie KARAOKE na naszym serwerze. Świętujemy 15 wydanie KARAOKE, 555 dni online naszego serwera oraz (zgodnie z kalendarzem Świąt Nietypowych) 3 marca czyli Dzień Równości Wynagrodzeń! ale my jesteśmy "contra" i u nas najlepszy zgarnia wszystko: :Miejsce Pierwsze: dożywotnio ranga VIP ranga Zwycięzca Karaoke 50zł do wydania (MWZ 150zł) w sklepie w zmysłową damską bielizną ;-) (tylko dla pełnoletnich) doładowanie telefonu o wartości 5zł do dowolnej sieci 25.000 piw (bezalkoholowych) które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne awans o dwie pozycje w Rankingu (w dowolnym terminie!) możliwość umieszczenia własnego tekstu na naszym teamspeakowym bannerze (treść do ustalenia) Miejsce Drugie: dożywotnio ranga VIP 25 zł wydania (MWZ 100zł) w sklepie w zmysłową damską bielizną (tylko dla pełnoletnich) awans o jedną pozycję w Rankingu (w dowolnym terminie!) 10.000 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne Miejsce Trzecie: 5000 piw, które możesz potem wymienić na przywileje serwerowe i rangi specjalne awans o jedną pozycję w rankingu (w dowolnym terminie!) Dodatkowo: WSZYSCY uczestnicy za samo stawienie się na zabawę otrzymują turboRANK: x10 na 24h i 100 piw - tak, wystarczy wejść na kanał :-) Dodatkowo: WSZYSCY którzy wezmą udział w zabawie dostają awans o jedną pozycje wyżej w bieżącym Rankingu (łącznie można zdobyć więc skok o trzy oczka!) i 500 piw Nasz serwer Teamspeak3: virtual (lub vge, lub po nazwie domenowej: ts.virtual-gaming.eu) Sekcja PlayTime Kanał Karaoke 3 marca godzina 20:30 Mistrzowie Ceremonii, czyli Jury, czyli Niezależna Komisja. czyli Prowadzący KapiPapi , głosy liczy dexoti oraz po raz pierwszy najprawdziwszy z prawdziwych DJ - HybridDeath Wszystkich chętnych zapraszamy zawczasu do zapoznania się z naszym regulaminem zabawy (kliknij [tutaj] albo [tutaj] ale [tu] już nie!), dotyczy to szczególnie rdzennych mieszkańców Tanzanii ( § 19), możliwości przekupstwa Niezależnej Komisji ( § 15) oraz śpiewu do Fugi c-moll Jana Sebastiana Bacha ( § 10))
 14. zmechu

  witam

  To myślę będzie Ci wybaczone :-)
 15. zmechu

  witam

  Hej! Jaki masz zatem dalszy plan? :-)